Föremål som liknar väggrelief terrakotta
4139 Väggrelief
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2024
5284 Väggrelief
Såld: 350 kr
Såldes den 22 januari 2024
2073 Väggreliefer
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 oktober 2023
3066 Väggrelief
terrakotta. Signerad, daterad 1945, ca 25x37 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 18 april 2022
7223 Väggrelief
Såld: 6.400 kr
Såldes den 6 december 2021
6139 Väggrelief
Oidentifierad konstnär. Terrakotta, modell, 60x28 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 28 september 2020
8439 Väggrelief
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 juni 2020
4367 Väggrelief
Såld: 2.400 kr
Såldes den 8 maj 2017
4383 Väggrelief
Terrakotta, höjd: 32 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 6 februari 2017